FLAVOCEL ENERGY

503 Kč –23 %
Flavocel Energy
503 Kč –23 % 387 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
27.10.2020
 • silný výtažek z ibišku súdánského 
 • 200 mg vitaminu C v jedné tabletě 
 • obrana proti infekci 
 • nemoci z nachlazení, angína, chřipka, zánět nosohltanu, zánět plic
 • antivirové a antibakteriální účinky
 • snížení rizika infarktu, aterosklerózy a mrtvice 
 • doplnění vitaminu C 
 • chudokrevnost
 • kouření 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flavocel jsou tablety, které obsahují koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského (135mg/1tbl) obohacený o vitamin C (200mg/1tbl), glykosidy ze stévie sladké a unikátní směs éterických olejů. Díky svému složení má Flavocel antioxidační účinky, zpomaluje projevy stárnutí a chrání organismus před infekcí. Pomáhá také při stavech únavy a vyčerpání.

Flavocel a jeho účinky

Díky jeho protizánětlivým a imunostimulačním účinkům pomáhá Flavocel při zvýšeném výskytu nemocí z nachlazení, chřipky ale i při rekonvalescenci. Podporuje také kvalitu pojivových tkání a cév.

 • oslabená imunita, celkové osvěžení organismu
 • nachlazení, chřipka, angína, zánět nosohltanu, průdušek a plic
 • infekce ledvin a močových cest
 • ledvinové a močové kameny (diuretické účinky)
 • špatná kvalita pojivových tkání (svaly, vazivo, chrupavka, kosti, zuby)
 • riziko infarktu
 • krvácivost dásní, krvácení z nosu
 • nadměrné menstruační krvácení
 • chudokrevnost
 • kouření
 • užívání hormonální antikoncepce
 • nedostatek vitaminu C
 • rychlé dodání energie

Flavocel a zkušenosti:

Flavocel působí jako antivirový a antibakteriální prostředek. Pomáhá zvýšit kvalitu pojivových tkání a podporuje tvorbu kolagenu. Zvyšuje také vstřebávání železa.

Imunita

Flavocel je vhodný při snížené imunitě, vytváří ochranu proti infekci (nachlazení, chřipka, angína, kašel).

Ledvinové a močové kameny

Flavocel pomáhá odbourávat ledvinové a močové kameny, působí diureticky a je vhodný u zánětů močových cest.

Užívání:

Vždy tabletu zapijte dostatečným množstvím vody.
Po třech týdnech následuje vždy jeden týden pauza v užívání.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin.

Doporučené dávkování:

Dospělí: 1-2x denně 1 tableta, ideálně před jídlem.
Děti (od 3 do 12 let): 1x denně 1 tableta


SLOŽENÍ FLAVOCELU

Ibišek súdánský:

je jednoletý keř z čeledi slézovitých. Je zdrojem přírodního vitaminu C, organických kyselin, fytosterolů a flavonoidů. Jeho extrakt má silný antibakteriální efekt. podporuje imunitu, má antioxidační schopnosti. fytosteroly snižují cholesterol a brání aterosklerotickým změnám ve stěně cév. Vzhledem k vysokému obsahu ovocných kyselin má výtažek lehce projímavý a močopudný efekt. Účinkuje příznivě proti zánětům močového měchýře, ledvin a prostaty.

Flavonoidy:

patří do skupiny látek zvaných polyfenoly. Jsou obsažené prakticky ve všech rostlinných buňkách, nejčastěji ve formě přírodních rostlinných barviv. V přírodě doprovázejí vitamin c. plní u něj ochrannou úlohu a zvyšují jeho účinek. přírodní flavonoidy vykazují účinky antivirové, antibakteriální, antioxidační a protizánětlivé. medicína jejich syntetické formy využívá pro výrobu léků na křečové žíly a hemoroidy. flavonoidy pozitivně ovlivňují metabolismus cholesterolu a tuků v organismu. snižují riziko vzniku aterosklerózy, srdečního infarktu a mozkové mrtvice. příjem potravin obsahujících přírodní polyfenoly může chránit organismus před nádory plic, trávicího traktu, prsu a prostaty.

Vitamin C:

je nezbytným doplňkem stravy, neboť si jej lidské tělo nedokáže samo „vyrobit“. Ve flavocelu je přítomna dobře vstřebatelná, levotočivá forma vitaminu c (kyselina l askorbová). Zvýšený příjem vitaminu c je nutný u obyvatel ve městech,kuřáků, dětí v období růstu starších lidí a žen s hormonální antikoncepcí. Vitamin c plní v organismu řadu funkcí. Jedná se o významný antioxidant, posiluje imunitní systém, podporuje činnost enzymů, tvorbu hormonů a přenos nervových vzruchů. podílí se na metabolismu železa, podporuje vstřebávání minerálů. Je nezbytný pro růst a regeneraci zubů, dásní, vaziva, cév a kostních buněk. podporuje tvorbu kolagenu, dobré hojení ran, zlepšuje kvalitu pokožky. Důležitá je rovněž jeho „sorpční“ vlastnost – schopnost navázat a vylučovat z organismu některé toxiny a těžké kovy.

Éterické oleje:

Eukalyptus – silice z dřeva a listů působí dezinfekčně, podporuje vykašlávání a snižuje horečku.
Extrakt z grapefruitových jadérek – účinkuje proti virům, baktériím a plísním. Využíván je u infekcí dýchacího ústrojí, urologických i gynekologických zánětů.
Kardamom – plody působí dezinfekčně, protizánětlivé a močopudně.
Kopaiva – silice dezinfikují sliznice průdušek, plic a močových cest.

Stévie sladká:

je tropická rostlina, používá se jako nekalorická náhražka cukru. přirozeně sladí, snižuje krevní tlak, reguluje činnost slinivky břišní a pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi. nemá vliv na kazivost zubů.


Nežádoucí účinky:

Flavocel nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy.

Flavocel Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Flavocel příbalový leták od výrobce Energy.

Upozornění:

Flavocel není vhodný pro děti do 3 let. Flavocel je doplňkem stravy, není určený, jako náhrada pestré stravy, nejedná se o lék a nelze jej ani zaměňovat za předepsané léky. Flavocel nemá schválené léčivé účinky. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Je vhodné pro diabetiky.

Skladování:

Chraňte před mrazem. Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25°C. Skladujte mimo dosah dětí.


Zkušenosti a recenze z internetu s Flavocelem

5 zákazníků doporučuje tento produkt

Flavocel%20hodnoceni

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Složení: Vitamin C, extrakt z květu ibišku súdánského, směs éterických silic (eukalyptová globulus, grepová, kardamomová, guajaková, kopaivová).
Celková hmotnost 1 kapsle: 650 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.