KOROLEN ENERGY

512 Kč –23 %
Energy Korolen
512 Kč –23 % 394 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
27.10.2020
 • vhodná pomoc při obtížích souvisejících se srdcem, CNS
 • pomoc při předcházení vzniku kardiovaskulárních onemocněních, aterosklerózy, infarktu a cévní mozkové příhody
 • podpora okysličení mozku
 • vysoký krevní tlak, cholesterol
 • podpora kvality krve
 • anémie
 • normalizace cholesterolu
 • Alzheimerova choroba
 • autismus, stres, neurózy
 • podpora správné funkce hormonálního systému
 • plísně
 • hemoroidy
 • rekonvalescence

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapky Korolen 30 ml

Jedná se o přípravek s širokým spektrem účinků, který patří mezi základní pilíře nabídky Energy. Korolen kapky jsou bylinným koncentrátem vyrobeným s využitím současných znalostí psychotroniky, fytoterapie, biorezonance a krystaloterapie. Jeho jednotlivé části, bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky, spolu harmonicky působí ve vyváženém komplexu.

Korolen účinky

Kapky Korolen lze užívat jak preventivně, tak jako doplněk při léčbě nemocí souvisejících se srdcem, cévní a nervovou soustavou. Pozitivně působí na slezinu a kostní dřeň. Zlepšuje tvorbu krevních buněk a kvalitu krve. Je tedy vhodným doplňkem při různých krevních onemocněních, při poruchách prokrvení nebo při snaze snížit obsah cholesterolu v krvi.
Korolen má antioxidační účinky, působí proti volným radikálům a napomáhá z organismu odstranit těžké kovy i plísně. Složky produktu také mají vliv na regeneraci buněk i při onkologickém onemocnění.
K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Korolen s krémem Ruticelit z řady terapeutických krémů pentagramu Energy.

Korolen použití

 • detoxikace, antioxidace a regenerace organismu
 • předchází vzniku kardiovaskulárních chorob
 • upravuje krevní tlak
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • zlepšuje prokrvení končetin
 • zvyšuje elasticitu cév a kapilár
 • tvorba krevních buněk
 • eliminuje projevy stařecké senility
 • vhodný při autismu a roztroušené skleróze
 • u dětí s LMD a předčasně narozených dětí přispívá k dozrávání mozku
 • proti stresu, přepracování, únavě, neurotickým poruchám, nespavosti, depresi a úzkosti
 • pomoc při prevenci cévních komplikací cukrovky
 • zpomaluje stárnutí

SLOŽENÍ KOROLENU 30 ml

Jinan dvoulaločný: 

Zlepšuje cévní zásobení mozku i celého organismu, posiluje paměť a koncentraci. Příznivě působí při bolestech hlavy, migréně; prokrvuje studené ruce a nohy.

Lapacho:

Stimulace imunitního systému, zejména proti nádorům, leukémii, zaplísnění, poruchám jater, anémii. Posiluje srdce a nervový systém.

Třezalka tečkovaná: 

Je účinná při nervových poruchách, nespavosti, při migrénách, depresích, žaludečních vředech, plynatosti, při poruchách jater a žlučníku

Jírovec maďal:

Zvyšuje pružnost a pevnost cévních stěn. Užívá se při hemoroidech, bércových vředech, zánětech žil a migrénách, také při poruchách periferního prokrvení.

Bělotrn kulatohlavý:

Posiluje paměť, sluch, zrak. Užívá se při obrnách, neuralgiích a zánětech nervů. Stimuluje srdeční činnost.

Vachta trojlistá: 

Užívá se při poruchách jater, žlučníku a krvetvorby, při bolestech hlavy, revmatismu, při horečce, neuralgii trojklanného nervu, při zánětu žaludku a celkové vyčerpanosti.

Krvavec toten: 

Užívá se jako prostředek proti horečkám, staví krvácení různého původu, má velmi dobré protizánětlivé a antibakteriální účinky. Prospívá při nemocech plic a hojení ran.

Levandule lékařská: 

Užívá se při neurologických a zažívacích potížích, posiluje srdce, uklidňuje. Analgetikum,antibakteriální a antiseptické vlastnosti.

Vojtěška setá:

Prospívá při zažívacích potížích (nechutenství, nadýmání, překyselení), dně a revmatismu.

Brusinka obecná:

Má dezinfekční účinky a obsahuje vitamin C. Užívá se hlavně při zánětech urologických a gynekologických. Stimuluje tvorbu inzulinu při cukrovce.

Dub letní:

Působí antibioticky a detoxikačně. Užívá se při průjmech, zánětech dásní a trávicího ústrojí a při bolestivých hemoroidech. Obecně má účinky protikrvácivé a protizánětlivé.

Kmín kořenný: 

Působí bakteriostaticky a proti střevním parazitům, užívá se při křečích hladkého svalstva a při nadýmání. Povzbuzuje činnost žaludku a střev.

Kopr vonný: 

Působí spazmolyticky, močopudně a dezinfekčně v oblasti močových cest a zažívacího traktu, likviduje střevní parazity, podporuje chuť k jídlu.

Zázvor lékařský:

Stimuluje krevní oběh, zlepšuje periferní prokrvení, zmírňuje nadýmání a koliky. Navozuje pocení, snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Užívá se při celkové vyčerpanosti, nedostatku energie, stimuluje plíce při infekcích.

Violka trojbarevná: 

Užívá se při alergiích, revmatismu, cévních a kožních nemocech, hlavně ekzémech. Posiluje činnost plic a usnadňuje vykašlávání.

Chrpa polní:

Působí močopudně a žlučopudně, užívá se při očních zánětech, kladně ovlivňuje lymfatický systém a metabolismus. Čistí krev.

Česnek setý: 

Antikarcinogenní a protiplísňové účinky, působí antibioticky. Užívá se při snížené imunitě, cukrovce, při kardiovaskulárních a onkologických onemocněních. Snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu.

Korolen dále obsahuje éterické oleje (např. nardový, jasmínový a levandulový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jantaru, zlata a křišťálu).


Korolen a psychika

Užívání Korolenu přináší motivaci a chuť do života a radost z něj. Pomáhá eliminovat poruchy chování, přináší vnitřní klid, mizí hysterie. Člověk je trpělivější, emočně vyrovnanější a lépe navazuje přátelské vztahy. Pozitivní vliv má Korolen i na poruchy řeči, paměti a spánku.

Korolen doporučené dávkování

Doporučené dávkování pro dospělého člověka činí 2-7 kapek 1-3 x za den, pro děti od 12 let pak 7 kapek denně, pro mladší děti od 3 let 2 kapky za den. Větší počet kapek bereme v případě akutního problému, naopak při chronických a dlouhotrvajících neduzích užívaný počet kapek snížíme.
Před použitím je vhodné Korolen kapky protřepat (21x), dojde k promíchání bylinného koncentrátu a zvýší se tím jejich účinnost. Je vhodné užít přípravek půl hodiny před jídlem nebo půl hodiny po něm a zároveň zintenzivnit pitný režim.
Přípravek se užívá 3 týdny, po nich je vždy vhodné udělat týdenní přestávku.


Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Kapky Korolen nejsou lékem a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Korolen nemá schválené léčivé účinky. Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy.

Nežádoucí účinky Korolenu

Nejsou známy. V případě nežádoucích účinků další užívání kapek konzultujte se svým lékařem, lékárníkem nebo odborným poradcem Energy.

Korolen Energy a příbalový leták

Pro více informací si můžete přečíst Korolen příbalový leták od výrobce Energy.


Zkušenosti a recenze z internetu s Korolenem

21 zákazníků doporučuje tento produkt

Korolen hodnoceni

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Složení: Bylinný extrakt (jinan dvoulaločný, lapacho, třezalka tečkovaná, jírovec maďal, bělotrn kulatohlavý, vachta trojlistá, krvavec toten, levandule lékařská, vojtěška setá, brusinka obecná, dub letní, kmín kořenný, kopr vonný, zázvor lékařský, violka trojbarevná, chrpa polní a česnek setý), směs přírodních silic (grepová, kardamomová, kmínová, koprová, levandulová, litseová, mátová, murayová, nardová, routa vonná, rozmarýnová, růžová palma a ylang-ylang).
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SM Avatar autora | 28.7.2020
Naprostá spokojenost
5
IP Avatar autora | 3.5.2020
Vyborny produkt,moc mi pomohl.Vsechno perfektni

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.