IMUNOSAN ENERGY

646 Kč –23 %
Energy Imunosan
646 Kč –23 % 497 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
30.11.2020
 • efektivně posiluje imunitu
 • zvyšuje obranyschopnost lidského organismu
 • zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost těla při stresu a působí proti únavě
 • pomáhá při regeneraci těla po úrazech a nemocech
 • 100% přírodní bylinný bioinformační přípravek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Imunosan obsahuje harmonickou a efektivní kombinaci bylinek pro zvýšení imunity a obranyschopnosti lidského organismu. Pozitivně působí na psychickou kondici a pomáhá bojovat proti nadměrnému stresu. Je vhodný jako doplněk stravy při rekonvalescenci, po nemoci či úrazu. Pomáhá při dlouhodobě oslabené imunitě, chronických onemocnění a opakujících se infekcích.

Na co je Imunosan Energy vhodný:

 • na oslabenou imunitu
 • při nadměrné fyzické a psychické únavě
 • jako doplněk stravy při chronickém onemocnění
 • pro posílení imunity při opakujících se infekcích
 • při rekonvalescenci po nemoci či úrazu
 • při kožním onemocnění
 • pro zmírnění silných alergických reakcí

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.


SLOŽENÍ IMUNOSANU

Kozinec blanitý

se v Číně používá po tisíce let pro své blahodárné účinky na náš imunitní systém. Obsahuje tři důležité látky, saponiny, flavonoidy a polysacharidy. Saponiny jsou známé svou schopností snižovat cholesterol a posilovat obranyschopnost lidského organismu. Flavonoidy mají antioxidační účinky a pomáhají při odstraňování volných radikálů z těla. Polysacharidy v kozinci blanitém se vyznačují antimikrobiálními, antivirovými a protizánětlivými účinky.

Lesklokorka lesklá

je orientální houba, která je známá pro své detoxikační účinky. Používá se jako doplněk stravy při hepatitidách, při detoxikaci těla, proti zánětům a pro zmírnění alergických reakcí. Je známá pro své schopnosti posilovat imunitu a obranyschopnost lidského organismu.

Atraktylis velkoúborný

se používá při celkovém oslabení organismu po dlouhá staletí. Posiluje organismus a dodává tělu potřebnou energii. Atraktylis podporuje činnost ledvin, pozitivně působí proti otokům a zadržování vody.

Eleuterokok ostnitý

patří mezi tzv. adaptogeny, rostliny zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím. Pomáhá vyrovnávat hladinu cukrů a cholesterolu v těle, stimuluje činnost pohlavních žláz, ochraňuje srdce a cévy, odstraňuje únavu a zlepšuje psychickou kondici.

Ptačí zob obecný

má protizánětlivé účinky, pomáhá tělu v boji proti volným radikálům a podporuje správné trávení žaludku.

Jetel luční

obsahuje přírodní látky zvané fytoestrogeny, které jsou příbuzné svojí strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům. Fytoestrogeny pomáhají vyrovnávat hladiny ženských hormonů a jsou vhodné v období klimaktéria.

Žampion mandlový

výrazně posiluje imunitu, má antioxidační účinky a zlepšuje trávení. Používá se pro zmírnění alergií a posílení činnosti jater.

Zelený čaj

obsahuje dva důležité antioxidanty – vitamin C a katechin. Je známý pro své silné antioxidační účinky, posiluje imunitu, chrání srdce a cévy, zlepšuje trávení a odstraňuje únavu.

Pazvonek chloupkatý

podporuje imunitu, zlepšuje odolnost vůči stresu a odstraňuje únavu. Může pomoci s nespavostí a nechutenstvím.

Složení 1 kapsle Imunosanu

želatinová kapsle, extrakt z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus) 91 mg, extrakt z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) 78 mg, extrakt z kořene atraktylisu velkoúborného (Atractylodes macrocephala) 78 mg, extrakt z kořene eleuterokoku ostnitého (Eleutherococcus senticosus) 65 mg, extrakt z nati jetele lučního (Trifolium pratense) 52 mg, extrakt z plodu ptačího zobu lesklého (Ligustrum lucidum) 52 mg, extrakt ze žampionu mandlového (Agaricus blazei murill) 39 mg, extrakt z listů zeleného čaje 39 mg, extrakt z kořene pazvonku chloupkatého (Codonopsis pilosula) 20 mg, leucin 26 mg.


Jak Imunosan používat?

Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 2-3x denně, ideálně po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Nežádoucí účinky

Zatím nejsou známy žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy.

Imunosan Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Imunosan příbalový leták od výrobce Energy.

Upozornění

Výrobek není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, ani osobám přecitlivělým na sójové produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Složení: Extrakt: kořen kozince blanitého, lesklokorka lesklá, kořen atraktylisu velkoúborného, kořen eleuterokoku ostnitého, jetel luční, plod ptačího zobu obecného, žampion mandlový, listy zeleného čaje, kořen pazvonku chloupkatého.
Obsah: 90 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.