IMUNOSAN ENERGY

646 Kč –23 %
Energy Imunosan
646 Kč –23 % 497 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.1.2020
 • efektivně posiluje imunitu
 • zvyšuje obranyschopnost lidského organismu
 • zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost těla při stresu a působí proti únavě
 • pomáhá při regeneraci těla po úrazech a nemocech
 • 100% přírodní bylinný bioinformační přípravek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Imunosan obsahuje harmonickou a efektivní kombinaci bylinek pro zvýšení imunity a obranyschopnosti lidského organismu. Pozitivně působí na psychickou kondici a pomáhá bojovat proti nadměrnému stresu. Je vhodný jako doplněk stravy při rekonvalescenci, po nemoci či úrazu. Pomáhá při dlouhodobě oslabené imunitě, chronických onemocnění a opakujících se infekcích.

Na co je Imunosan Energy vhodný:

 • na oslabenou imunitu
 • při nadměrné fyzické a psychické únavě
 • jako doplněk stravy při chronickém onemocnění
 • pro posílení imunity při opakujících se infekcích
 • při rekonvalescenci po nemoci či úrazu
 • při kožním onemocnění
 • pro zmírnění silných alergických reakcí

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.


SLOŽENÍ IMUNOSANU

Kozinec blanitý

se v Číně používá po tisíce let pro své blahodárné účinky na náš imunitní systém. Obsahuje tři důležité látky, saponiny, flavonoidy a polysacharidy. Saponiny jsou známé svou schopností snižovat cholesterol a posilovat obranyschopnost lidského organismu. Flavonoidy mají antioxidační účinky a pomáhají při odstraňování volných radikálů z těla. Polysacharidy v kozinci blanitém se vyznačují antimikrobiálními, antivirovými a protizánětlivými účinky.

Lesklokorka lesklá

je orientální houba, která je známá pro své detoxikační účinky. Používá se jako doplněk stravy při hepatitidách, při detoxikaci těla, proti zánětům a pro zmírnění alergických reakcí. Je známá pro své schopnosti posilovat imunitu a obranyschopnost lidského organismu.

Atraktylis velkoúborný

se používá při celkovém oslabení organismu po dlouhá staletí. Posiluje organismus a dodává tělu potřebnou energii. Atraktylis podporuje činnost ledvin, pozitivně působí proti otokům a zadržování vody.

Eleuterokok ostnitý

patří mezi tzv. adaptogeny, rostliny zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím. Pomáhá vyrovnávat hladinu cukrů a cholesterolu v těle, stimuluje činnost pohlavních žláz, ochraňuje srdce a cévy, odstraňuje únavu a zlepšuje psychickou kondici.

Ptačí zob obecný

má protizánětlivé účinky, pomáhá tělu v boji proti volným radikálům a podporuje správné trávení žaludku.

Jetel luční

obsahuje přírodní látky zvané fytoestrogeny, které jsou příbuzné svojí strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům. Fytoestrogeny pomáhají vyrovnávat hladiny ženských hormonů a jsou vhodné v období klimaktéria.

Žampion mandlový

výrazně posiluje imunitu, má antioxidační účinky a zlepšuje trávení. Používá se pro zmírnění alergií a posílení činnosti jater.

Zelený čaj

obsahuje dva důležité antioxidanty – vitamin C a katechin. Je známý pro své silné antioxidační účinky, posiluje imunitu, chrání srdce a cévy, zlepšuje trávení a odstraňuje únavu.

Pazvonek chloupkatý

podporuje imunitu, zlepšuje odolnost vůči stresu a odstraňuje únavu. Může pomoci s nespavostí a nechutenstvím.

Složení 1 kapsle Imunosanu

želatinová kapsle, extrakt z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus) 91 mg, extrakt z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) 78 mg, extrakt z kořene atraktylisu velkoúborného (Atractylodes macrocephala) 78 mg, extrakt z kořene eleuterokoku ostnitého (Eleutherococcus senticosus) 65 mg, extrakt z nati jetele lučního (Trifolium pratense) 52 mg, extrakt z plodu ptačího zobu lesklého (Ligustrum lucidum) 52 mg, extrakt ze žampionu mandlového (Agaricus blazei murill) 39 mg, extrakt z listů zeleného čaje 39 mg, extrakt z kořene pazvonku chloupkatého (Codonopsis pilosula) 20 mg, leucin 26 mg.


Jak Imunosan používat?

Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 2-3x denně, ideálně po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Nežádoucí účinky

Zatím nejsou známy žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy.

Imunosan Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Imunosan příbalový leták od výrobce Energy.

Upozornění

Výrobek není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, ani osobám přecitlivělým na sójové produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Složení: Extrakt: kořen kozince blanitého, lesklokorka lesklá, kořen atraktylisu velkoúborného, kořen eleuterokoku ostnitého, jetel luční, plod ptačího zobu obecného, žampion mandlový, listy zeleného čaje, kořen pazvonku chloupkatého.
Obsah: 90 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.