VIRONAL ENERGY

512 Kč –23 %
Energy Vironal
512 Kč –23 % 394 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
2.11.2020
 • podpora imunity
 • proti širokému spektru patogenů virového i bakteriálního původu
 • prevence, ale i akutní onemocnění
 • podpora dýchacího a trávicího systému
 • pomáhá v prevenci proti přenosu infekcí
 • nemoci z nachlazení, rýma, viróza, chřipka, kašel, záněty průdušek, bolest v krku, zánět nosohltanu, zánět dutin, zápal plic
 • vyvolává pocení
 • dětské choroby (spalničky, spála, plané neštovice, zarděnky)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapky Vironal 30 ml

Jedná se o přípravek s širokým spektrem účinků, který patří mezi základní pilíře nabídky Energy. Vironal kapky jsou bylinným koncentrátem vyrobeným s využitím současných znalostí psychotroniky, fytoterapie, biorezonance a krystaloterapie. Jeho jednotlivé části, bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky, spolu harmonicky působí ve vyváženém komplexu.

Vironal účinky

Kapky Vironal je vhodné užívat pro zvýšení imunity a obranyschopnosti těla proti mikroorganismům zvenčí, neboť posiluje dýchací a trávicí systém, které se jako první setkávají s vnějšími patogeny. Působí proti rozsáhlému spektru akutních i chronických infekčních a zánětlivých onemocnění, která se šíří vzduchem, potravinami nebo kapénkovou infekcí. Preventivně působí během virových epidemií.
Podávání kapek Vironal pomáhá při žaludečních a dvanáctníkových vředech, zánětech zažívacího traktu, hltanu a střev, při ulcerózní kolitidě a Crohnově chorobě. Snižuje návrat chronických potíží způsobených infekcí trávicího i urogenitálního systému.
K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z řady terapeutických krémů pentagramu Energy.

Vironal použití

 • detoxikace, antioxidace a regenerace
 • prevence přenosu infekcí
 • pomáhá při dýchacích potížích
 • stimuluje činnost tlustého střeva a sleziny
 • prevence virových i bakteriálních onemocnění
 • možná kombinace s antibiotiky
 • doplněk léčby a rekonvalescence dětských chorob
 • redukce recidiv u chronických infekcí
 • posiluje imunitní a lymfatický systém
 • podporuje činnost kostní dřeně
 • vhodný při poruchách trávení
 • zlepšuje vzhled a elasticitu kůže, je vhodný při suché pokožce, podporuje hojení popálenin a epitelizaci tkáně

SLOŽENÍ VIRONALU 30 ml

Krvavec toten:

Užívá se jako prostředek proti horečkám, při onemocněních plic, při krvácení a průjmech. Má velmi dobré antivirové a antibakteriální účinky, působí proti prvokům.

Lípa srdčitá:

Obsahuje látky podobné vitaminu E, má účinky potopudné, močopudné, spazmolytické a žlučopudné. Užívá se při horečkách a nemocech z nachlazení.

Mateřídouška obecná:

Působí proti stafylokokům, streptokokům a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekční účinky. Užívá se při pásovém oparu a při onemocněních plic, průdušek a při kašli.

Lékořice lysá:

Účinné látky obsažené v bylině rozpouštějí hlen a usnadňují odkašlávání. Užívají se při žaludečních vředech, dně a revmatismu. Mají zvláštní protizánětlivé účinky, podobné jako glukokortikoidy.

Čubet benedikt:

Má antibiotické a protivirové účinky. Obsahuje soli vápníku, hořčíku, draslíku, působí silně dezinfekčně a antisepticky. Potlačuje kvašení a hnilobné procesy ve střevech.

Bukvice lékařská:

Působí protiastmaticky, kancerostaticky a je vynikající při poruchách trávicího ústrojí se zanícenou a překrvenou sliznicí, při poruchách CNS a bakteriálních zánětech.

Křen selský:

Je silně fytoncidní, působí antibioticky, normalizuje střevní mikroflóru, výborně odhleňuje průdušky.

Oman pravý:

Má fytoncidní účinky, užívá se při kašli, bronchitidě, při zánětech střev, křečích, nadýmání, při cukrovce a všech potížích se sliznicemi.

Potočnice lékařská:

Obsahuje jód a celou řadu vitaminů. Užívá se při onemocněních jater, žlučníku, sleziny, při různých virózách a jako metabolikum.

Chininovník lékařský:

Obsahuje plazmatický jed, který poškozuje původce různých infekčních chorob. Užívá se při malárii a podobných infektech, spojených s horečkou a zimnicí.

Lichořeřišnice větší:

Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus, dále na Proteus vulgaris, Escherichia coli, na salmonely a další druhy bakterií.

Divizna velkokvětá:

Tlumí křeče průdušek, působí protizánětlivě a je vynikající při astmatické bronchitidě a při kašli. Ovlivňuje činnost sleziny a brzlíku.

Sadec konopáč:

Jde o rostlinu vysoce účinnou při léčbě chřipky a viróz, navozuje pocení. Prvním obyvatelům Severní Ameriky pomáhala úspěšně léčit závažné onemocnění podobné chřipce, nazývané „zlomeninová horečka“.

Myrhovník:

Má stimulační účinky, působí protizánětlivě, jako expektorans a antiseptikum. Užívá se při bolestech v krku, při vředech v ústní dutině, katarech a při plicních infekcích.

Afromum melegueta:

Označuje se též jako rajská semena a pochází z čeledi zázvorovitých. Má antivirové a protiplísňové účinky. Pozitivně ovlivňuje CNS, regeneraci buněk a imunitní systém.

Citrus paradisi – grapefruit:

Semena mají antimikrobiální, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Jejich výtažek se užívá při žaludečních a střevních infektech, při kolitidě a Crohnově nemoci. Extrakt z jader působí úspěšně i v koncentraci 1:1 000 na bakterii Helicobacter pylori, která způsobuje vznik žaludečních vředů.

Vironal dále obsahuje éterické oleje (např. myrhový, eukalyptový a kafrový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu a antimonitu).


Vironal a psychika

Vironal přináší úlevu při stavech smutku, emoční otupělosti a melancholie. Posiluje zodpovědnost za vlastní život, odstraňuje alibistické jednání a strach z chybných rozhodnutí. Přináší do života řád a přirozenou autoritu. Posiluje vůli a přináší jistotu, že jsme schopni ubránit svůj životní prostor.
Je vhodný také při nočních můrách, mluvení ze spánku a nespavosti.

Vironal doporučené dávkování

Doporučené dávkování pro dospělého člověka činí 2-7 kapek 1-3 x za den, pro děti od 12 let pak 7 kapek denně, pro mladší děti od 3 let 2 kapky za den. Větší počet kapek bereme v případě akutního problému, naopak při chronických a dlouhotrvajících neduzích užívaný počet kapek snížíme.
Před použitím je vhodné Vironal kapky protřepat (21x), dojde k promíchání bylinného koncentrátu a zvýší se tím jejich účinnost. Je vhodné užít přípravek půl hodiny před jídlem nebo půl hodiny po něm a zároveň zintenzivnit pitný režim.


Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Kapky Vironal nejsou lékem a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Vironal nemá schválené léčivé účinky. Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy.

Nežádoucí účinky Vironalu

Nejsou známy. V případě nežádoucích účinků další užívání kapek konzultujte s lékařem, lékárníkem nebo odborným poradcem Energy.

Vironal Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Vironal příbalový leták od výrobce Energy.


Zkušenosti a recenze z internetu s Vironalem

69 zákazníků doporučuje tento produkt
3 zákazníků nedoporučuje tento produkt

Vironal hodnoceni

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Složení: Bylinný extrakt (krvavec toten, lípa srdčitá, mateřídouška obecná, lékořice lysá, čubet benedikt, bukvice lékařská, křen selský, oman pravý, potočnice lékařská, chininovník lékařský, lichořeřišnice větší, divizna velkokvětá, sadec konopáč, myrhovník, Aframomum melegueta a Citrus paradisi), směs přírodních silic (badyánová, eukalyptová globulus, fenyklová, grepová oplodí, guajaková, kafrová, kajeputová, kardamomová, kasiová, myrhová, niaouliová, vetiverová a yzopová).
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 26.7.2020
jsme velice spokojení

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.