Na počátku bude Cistus a Vitaflorin

Únor představuje počátek nového cyklu. Příroda je připravena na startu, už už vyrazit. I v nás se rozbíhají podobné procesy. Otázkou je, zda máme z čeho brát, protože každé vykročení do nového něco stojí. V našem případě záleží na tom, jak poctivě jsme přes zimu odpočívali a kolik energie jsme naspořili. Ta kumulovaná v játrech se bude velice hodit. Na startu se totiž také objevila i Kovová Krysa, vládce roku 2020, která bude mít ambici být všude první. Aby nás tenhle tah „přes mrtvoly“ nevyčerpal hned na počátku, je třeba se vyzbrojit.

Rytířem pro nás bude sir Cistus incanus. Jeho ochranná energie nás bude střežit na cestě k jaru. Ve své růžovo-oranžové zbroji působí jako silný antioxidant, který odsekne všechna ohrožení již na počátku. Viry, bakterie, plísně nebo zrádné chlamydie pro něho nejsou žádný problém. Sir Cistus zodpovědně posílí úroveň naší obranyschopnosti. Jako svého věrného panoše si tentokrát vybral pana Vitaflorina, který je ve jménu svého pána připraven být palivem i municí. Je nabitý vitaminy z přírodních extraktů. Vitaminy potřebujeme víc, než si myslíme, a zvláště pak v období, kdy bojujeme. V prvkové tabulce příštího roku to řinčí Kovem. Jaro má ve zvyku být hodně větrné, a protože vítr je nositelem „sta nemocí“, počítejte s tím, že o příležitosti k popasování se s mikrobiální lůzou nebude nouze.

PRVOPOČÁTEK POČÁTKU
O tom, co je teď, rozhoduje to, co bylo. Příčina a následek. Karma, chcete-li. Počátek tohoto roku se začal vyvíjet od svého prvopočátku. Keltové tento čas oslavovali jako nový rok a čínský nový rok má svůj prvopočátek počátku ve stejnou dobu. Koncem října, začátkem listopadu se opravdu něco uzavře. Příroda se ponoří do vyčkávací fáze a nám nezbývá než být víc doma, protože je brzy tma. V čase Dušiček máme zpomalit, abychom se na počátku jara mohli odrazit odpočatou nohou. Čas strávený v tichosti a tmě je blahodárný pro rostliny, zvířata i lidi. Únorová příroda je natěšená, vyspinkaná do růžova a připravená vydrat se zpod sněhové peřiny. Pokud jsme přes zimu dělali totéž, budeme připraveni i my

KDYŽ TO JINAK NEJDE
O tom, že je Cistus incanus vzácného rodu, svědčí fakt, že zabírá zvláště v případech, kdy ostatní pokusy selhaly. Když se nemoc vleče a znovu vrací, je na čase povolat sira Cista. Pro jistotu ho vybavíme pomocníkem, který má všechny předpoklady dát tělu to, co potřebuje pro svůj bezproblémový chod. Vitaflorin je dobré mít při sobě celé jaro, ale Cistus přivolejte, jen pokud je opravdu zle. Většinou si nějak poradíme sami. No ne?

Produkty, o kterých píšeme:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.