Nechte se příjemně překvapit - Artrin balm

Mezi naše nejoblíbenější krémy patří beze sporu Artrin. Má nejširší využití a například pro maséry, kteří jej vyzkouší, je jednoznačně krémem číslo jedna. Využijeme ho při bolesti, chladí, hojí a tak dále, jeho účinky jsou opravdu široké. Seznamme se tedy s novinkou v sortimentu - balzámová podoba Artrin krému. Je to opět výborný produkt a je to takový malý bráška Artrin krému. 

Artrin balm a jeho účinky

Velkým plus je, že kromě ostatních složek obsahuje i unikátní výtažek z čajovníku, aloe vera a puškvorce. A proč jsou právě v Artrin balmu? Výtažky z čajovníku totiž umí zmírnit otoky, postupně se potvrzují jejich protirakovinné účinky a mají také antibakteriální vlastnosti. Hlavním “zlatem” rostliny aloe vera je gel, který je skrytý uvnitř listů. Tento gel je bohatý na živiny, hydratuje pokožku, má pozitivní vliv na pohybový aparát a pomáhá eliminovat různá kožní onemocnění. Puškvorec je znám od nepaměti díky svým blahodárným koupelím při revmatismu, je také vhodný na omývání ran, ekzémy a celkově, jako posilující prostředek. 

Výborné účinky Artrin balmu nás pak, díky tomuto složení, nemohou vůbec překvapit. Je výborný nejen pro lokální masáže, při kterých Artrin balm disponuje vynikající viskozitou, “sametovým” pocitem po použití, chladivým a protibolestivým působením, ale také skvělou regenerací pokožky po holení. Pokožka zůstává po použití Artrin balmu jemná a hydratovaná. Artrin balm tak najde své využití nejen u mužů, ale i u žen. 

Kač.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.