CISTUS INCANUS ENERGY

545 Kč –23 %
Energy Cistus
545 Kč –23 % 419 Kč
Momentálně nedostupné
 • kapky pro boj s viry, bakteriemi a plísněmi
 • vhodné při onemocnění horních cest dýchacích
 • působí proti chlamydiím
 • protizánětlivý a dezinfekční efekt
 • velmi silný antioxidant
 • přírodní produkt, výtažek z růže skalní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cistus incanus forte jsou kapky určené pro boj s viry, bakteriemi a plísněmi. Jsou velmi silné a poradí si i s vysoce agresivními viry.

Extrakt z cistu zbavuje organismus jedovatých látek a chrání proti volným radikálům. Má vysoké antioxidační účinky, působí protizánětlivě a dezinfekčně. Zvyšuje obranyschopnost organismu a podporuje regeneraci.

Cistus incanus je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z listů růže Cistus incanus a čistou esenci Cistus ladanifer.

Na co je Cistus Incanus Energy Forte vhodný:

 • pro boj proti virům, bakteriím a plísním
 • při zánětech horních cest dýchacích
 • při oslabené imunitě
 • pro boj s infekcemi
 • v případech kdy infekce mají prolongovaný průběh
 • působí jako silný přírodní antioxidant
 • pro ochranu tkání při infekci
 • působí proti plísním

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.


SLOŽENÍ CISTUS INCANUS

Cistus incanus je divoká rostlina s květy v barvách od bíle po karmínově červenou, často je k nalezení na horských úbočích, a proto se jí lidově říká růže skalní. Hlavní použití Cistus incanus je v boji proti infekcím.

Extrakt z rostliny Cistus incanus obsahuje mnoho důležitých prvků, zejména vápník, hořčík, zinek, železo. Zásadní pro jeho působení v lidském organismu je však obsah proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné vazbě. Díky tomu má silné antivirové a antibakteriální účinky.

Nejvíce se používá při zánětech horních cest dýchacích, ať už jsou virového, bakteriálního nebo plísňového původu. Pro svou vysokou koncentraci jednotlivých fenolů pomáhá při boji i s vysoce agresivními viry.

Druhou silnou zbraní Cistu je jeho schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu. Tak opět pomáhá uzdravení tím, že zabraňuje toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a dlouhému ohrožení a zatížení obranyschopnosti.

Vzhledem k aktuálním obavám odborné veřejnosti z toho, že viry a bakterie stále více mutují a roste jejich odolnost vůči léčbě, která dosud účinkovala – o stoupající rezistenci na antibiotika nemluvě, představuje Cistus incanus vhodnou volbu pro řešení některých druhů infekčních onemocnění.

Uvádí se, že cistus je několikanásobně silnějším antioxidantem než například zelený čaj, citron či červené víno, čímž kromě zmiňovaných účinků pomáhá jako prevence při zvyšování obranyschopnosti
organismu.


Jak Cistus Incanus používat?

Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo. Během užívání přípravku pro podporu detoxikace těla doporučujeme zvýšit příjem tekutin!

Doporučené dávkování

2–7 kapek 1–3x denně (7 kapek = 0,35 ml).

Nežádoucí účinky

Cistus Incanus nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy.

Cistus Incanus Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst příbalový leták výrobce Cistus příbalový leták.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. V době těhotenství a kojení nepoužívejte, pouze po konzultaci se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.


Zkušenosti a recenze z internetu s Cistus Incanus

5 zákazníků doporučuje tento produkt

Cistus hodnoceni

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Složení: vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 90 % (Cistus incanus) (0,31 ml), voda, celulóza – zahušťovadlo, xanthan – zahušťovadlo, kyselina citronová - regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant, silice Cistus ladaniferus 0,1 %
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.