Rychlé odstraňovače nerovnováhy

Dva přípravky, Audiron a Spiron, vnímáme jako sourozence, kteří pomáhají vrátit zdraví do kondice. „Audi-RON“ Rychle Odstraňuje Nerovnováhu spojenou se sluchem a „Spi-RON“ Rychle Odstraňuje Nerovnováhu spojenou s respirací čili dýcháním.

AUDIRON
Ozdravuje sluch, který patří ke dráze tlustého střeva a tří ohnišť. Emocionálně tyto dráhy ovlivňují veselost, naději a smutek. Jelikož uši jsou centrem rovnováhy, nedostatečný sluch oslabuje naši tělesnou i duševní vyrovnanost. Může se objevit točení hlavy a také závratě.

Zhoršený sluch ovlivňuje naše vyjadřování a komunikaci. Mluvíme nahlas či potichu, lidé nás neslyší či my neslyšíme je a nastává nedorozumění. To vše se promítá do dutiny ústní, kde může nastat paradentóza, záněty dásní, afty, zápach z úst atd. Nashromážděné emoce, které nejsme schopni zpracovat a vyjádřit, se projevují v žaludku a střevech. Zhoršená funkce střev oslabuje imunitní systém a tělní tekutiny. Objevují se poté různé vyrážky, bradavičky, vřídky, jako „vybublání“ emocí skrze kůži. Audiron, spojený se sluchem, proto pomáhá při zánětech středního ucha, problémech v dutině ústní, hemoroidech, nachlazení, plísních a dalších nemocech spojených s nerovnováhou dráhy tlustého střeva a tří ohnišť. My doma používáme Audiron například pro odstranění hučení v uších, při zalehnutí uší po plavání nebo gynekologických potížích nakapáním na menstruační tampon.

SPIRON
Harmonizuje dýchání, které patří především ke dráze plic a srdce. Emocionálně tyto dráhy ovlivňují žal a radost. Dech je základem života, správné dýchání masíruje vnitřní orgány, posiluje činnost srdce, ovlivňuje kvalitu krve a dodává energii. Pokud máme oslabené plíce, oslabuje nám to žití.

Zhoršený dech ubírá sílu a radost ze života. Býváme unavení a podráždění, což se projevuje především na zdraví žaludku, slinivky a sleziny. Klesá imunita a objevují se kapénkové infekce. Obtěžuje nás kašel, zahlenění, dušnost, vyčerpání. To vše zhoršuje kvalitu spánku, budíme se nevyspalí, což negativně ovlivňuje psychiku. Navrch se ještě může přidat bolest hlavy a kvalita života klesá. Kvůli únavě omezujeme sport a koníčky, vyhýbáme se společnosti, ztrácíme chuť na aktivní život.

Spiron nám může pomoci se znova nadechnout. Pomáhá zlepšit kvalitu spánku, a tím nastartovat regeneraci těla i duše. Navozuje příjemnou atmosféru, usnadňuje dýchání a zklidňuje. Kvalitní dech nám vrátí radost do života, namasíruje vnitřní orgány a doplní energii. Spiron mírní kašel, dezinfikuje prostředí i předměty, například dětské hračky. Lze ho využít i pro odpuzení hmyzu, který umí spánek narušit.

U nás doma je Spiron vždy připraven u postele. Aplikujeme si ho na polštář večer před spaním i během noci při obtížném usínání po noční můře. Rádi ho také používáme na dezinfekci odřenin, pupínků a ranek. V naší masérské praxi výborně pomáhá pro prvotní ztišení mysli klienta. Občas klienti přijdou s nachlazením, doprovázeným ucpaným nosem, Spiron jim umožní lépe dýchat a nerušeně relaxovat. A v neposlední řadě ho využíváme pro navození příjemné atmosféry na psaní článků

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.