Imunosan – vítěz nad streptokoky

JAK JSME ZVÍTĚZILI NAD ODOLNÝMI BAKTERIEMI, KTERÉ NEPORAZILA ANTIBIOTIKA

Po 20leté praxi v mateřské škole a 20letém působení jako terapeut TČM se ráda setkávám s dětmi a jejich rodiči, dnes už ve své poradně. Rodiče jsou často moji žáčci z mateřinky. Díky pozorováním a troše deformace z povolání k tomu vidím i to, co ještě není somatizováno. Mám potom radost, že se může preventivně zastavit nemoc nebo vážnější poškození do budoucna. Samozřejmě nemám právo radit tam, kde nejsem žádána. Občas se však neudržím a dám nevyžádanou radu u dětí, nebo mladých lidí. Dál nechávám rozhodnutí, co s tím dělat, už na osobě, které se doporučení týká.

Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s Imunosanem. Pro mě je to hrdina. Už ve svém názvu na nás volá: „Jsem tu pro vaši imunitu. Všimněte si mě, prosím, mohu směle konkurovat dalším produktům s betaglukany!“ A opravdu – poradil si i se streptokoky, a že potvůrky odolávaly, až 4 dávkám antibiotik. Bohužel je mi z toho smutno, protože se jednalo o děti ve věku 4–8 let.

Radimek, 8 let:

Neustále nemocný, opakované výtěry prokazovaly streptokokovou infekci – maminka si nepamatovala typ (pro mne téměř nepodstatné). Později prodělal mononukleózu. Pro správnou diagnostiku potřebuji vždy vidět, jak dítě vypadá… Tento chlapec byl bledý, oteklý, měl tmavé kruhy pod očima, ploché nohy do X, strach, málo sebevědomí… Užíval 3x antibiotika, která mu kromě poničení imunity v tlustém střevě oslabila životní sílu ukrytou v ledvinách. Kromě Imunosanu jsem tedy nasadila i Renol na podporu této životní síly a sebevědomí. Maminka 2x týdně hocha moxovala, aby urychlila jeho uzdravování. Chlapec byl za 2 dny bez kašle, ještě trochu unavený. Vrátila se mu barva ve tvářích, začal se usmívat a zase byla síla na florbal. » Před 2 měsíci mi ta samá maminka zavolala ohledně 7leté Beátky, která měla jako nález v krku Haemophilus. Byla vyděšená, ale po předchozích situacích a úspěšném použití Imunosanu u syna Radima se na mně obrátila pro radu. Samozřejmě nechtěla antibiotika. Do týdne po nasazení Imunosanu byl výtěr z krku negativní, ale ještě jsem u holčičky viděla bledost a kruhy pod očima, přidala jsem opět Renol v dávce 2x denně 2 kapky. Maminka těchto dětí ráda moxuje při sebemenším náznaku nachlazení. Další vědomá matka. Zabere to nějaký čas, ale několikanásobně se jí to vyplatilo. Z Radima je dnes 11letý sebevědomý sportovec, který nebyl schopen dojít ani 200 metrů ze školy domů, jak měl slabé nohy. Zjistila jsem, že infekce jej zasáhla, když prožil zklamání z kamarádů, strach o rodiče atd… To je názorný příklad oslabení imunity z pohledu psychiky.

Filípek, 2 roky:

měl 3x se opakujícího streptokoka – byl mu udělán výtěr, vždy pozitivní. K tomu se přidala 2x po sobě salmonelóza. Nasazena 3x antibiotika – nezabrala, bylo Imunosan – vítěz nad streptokoky JAK JSME ZVÍTĚZILI NAD ODOLNÝMI BAKTERIEMI, KTERÉ NEPORAZILA ANTIBIOTIKA 08 ~ VITAE ~ MAGAZÍN ENERGY doporučeno brát je další 2 měsíce. To už se na doporučení svojí sestry maminka obrátila na mne. Po měsíci braní Imunosanu byl stěr u chlapce negativní. Ale za 4 měsíce se nález streptokoka vrátil, začalo jej bolet v krku. Bylo mi to divné, ptala jsem se maminky, jestli se chlapec často koupal. A maminka potvrdila, že se prochladil, proto opět bakterie zaútočila. Nasazena byla kombinace: Imunosan, Renol. Pan doktor doporučil opět antibiotika. Chlapec je nebral. Za 14 dní mi přišla SMS na dovolenou, že test na streptokoka je negativní.

Jeho bratr, 4letý, byl také léčen na streptokovou infekci. Obdobně jsem nasadila Imunosan. Tento chlapec byl odolnější, přidala jsem mu ale také Renol.

Teta těchto dvou chlapců mi napsala: „Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za doporučení přípravků a léčbu střevní infekce Campylobacterem. Po 4 měsících, kdy mne tato infekce obtěžovala, jsem nasadila intenzivní měsíční léčbu produkty Energy a konečně se toho prevíta ve střevech zbavila. Chemické léky nepomohly, ale osvědčené kapsle Imunosanu a kapky, zejména celé balení Drags Imunu, zabraly!“

Na závěr ještě úsměvná historka. Babička jedné holčičky – budu jí říkat třeba Eliška, ke mně jezdí pravidelně na terapie, je členkou Energy přes 15 let a celá rodina ráda tyto produkty používá. Její vnučka si ve 3 letech oblíbila Imunosan, rodina zjistila, že je na něm skoro závislá… chodila si pro něj potají jako na bonbony. Bylo divné, že v krabičce kapslí stále ubývá. Doma si nedala říct, aby Imunosan nejedla, jak se jí zlíbí, tak jsem se nabídla, že s ní promluvím! Asi moje domluva zabrala. Hlavní je, že holčina je z celé rodiny nejodolnější, dnes je jí 11 let. A pokud přece něco přijde, má to u ní lehký a krátký průběh. Říká svojí babičce:„Babi, to bude tím Imunosanem.“ Všem nám přeji, ať máme s Imunosanem, nebo bez něj – svoje zdraví v rovnováze

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.