REVITAE ENERGY

564 Kč –23 %
Energy Revitae
564 Kč –23 % 434 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.1.2020
 • stres a únava
 • silné psychické vyčerpání 
 • posílení koncentrace 
 • pozitivní myšlení a dodání energie 
 • zlepšení spánku 
 • podpora tvorby serotoninu 
 • posílení hormonálního systému 
 • podpora kvality cév, úprava krevního tlaku 
 • zpomalení stárnutí 
 • žaludeční neuróza s psychosomatickým původem, stresová nevolnost 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revitae kapsle

Revitae kapsle mají vyvážené složení a proto jsou schopny regenerovat organismus, který je dlouhodobě vystaven větší zátěži. Zároveň se také stará o cévní, nervový, hormonální a trávicí systém. Revitae dodává životní sílu, dobrou náladu a duševní svěžest.
Díky široké paletě účinků si umí Revitae poradit také s posílením obranyschopnosti, podporou trávení, detoxikací a regenerací.

Revitae a jeho účinky

Revitae má výraznou schopnost vylepšovat psychické zatížení člověka, je vhodné pro dlouhodobě fyzicky či psychicky zatížené a vyčerpané jedince. Dobře se osvědčil i ve stáří. Může pomoci také v případech, kdy lidé trpí silnými bolestmi hlavy, způsobených psychickým vyčerpáním a zvýšenou citlivostí na stres. Díky zinku, jenž je přirozenou složkou v oleji z dýňových semen, má Revitae příznivý vliv na regeneraci tkání.

 • vyčerpání, únava, dopad stresu
 • zvýšení tvorby serotoninu
 • snížení rizika vzniku špatné nálady 
 • harmonizace nervového a hormonálního systému
 • podpora kvality krve
 • kvalitnější spánek, snadnější usínání
 • koncentrace, pozornost
 • omlazení organismu
 • zpomalení stárnutí
 • optimalizace pH vnitřního prostředí
 • zvýšení odolnosti organismu (infekční onemocnění, civilizační nemoci)
 • zkouškové období, snížení trémy
 • vychytávání volných radikálů

Revitae a zkušenosti

Revitae se výborně osvědčil pro duševně pracující, manažery a studenty. Díky obsahu karotenoidů má dobrý vliv také na zrak (např.: zátěž při práci na PC). Posiluje také cévní systém a předchází vzniku křečových žil. Při vyčerpaném stavu organismu se osvědčila výborně kombinace se STIMARALEM.

Okamžitý efekt

Revitae se může také použít jednorázově a to v případech, kdy je potřeba rychle “nastartovat” mozek - zkoušky, přednášky, špatný spánek.

Revitae a stáří

Revitae zpomaluje proces stárnutí a podporuje regeneraci tkání, působí také příznivě na žaludek a zažívání. Díky schopnosti zvýšit tvorbu serotoninu - snížení špatné nálady, je vyhledávaným pomocníkem.

Užívání

Vždy kapsli zapijte dostatečným množstvím vody.
Po třech týdnech následuje vždy jeden týden pauza v užívání.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin.

Doporučené dávkování

2-3x denně 1 kapsle ideálně po jídle.


SLOŽENÍ REVITAE

Kustovnice čínská

obsahuje velké množství vitamínů a flavonoidů s antioxidačním potencionálem, posiluje imunitní systém, podporuje vitalitu a sexuální potenci, zlepšuje zrak, chrání játra a regeneruje tkáně.

Kudzu

upravuje trávicí procesy, posiluje nervový a hormonální systém, stabilizuje krevní tlak a srdeční činnost, má detoxikační účinky, zvyšuje hladinu serotoninu a dopaminu v mozku a normalizuje emocionální stavy.

Rakytník řešetlákový

zdroj mnoha dobře využitelných vitaminů, harmonizuje trávení, podporuje imunitu a zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje odolnost při infekčním onemocnění a urychluje hojení, zlepšuje stav kůže a pojivových tkání.

Měsíček lékařský

má protizánětlivé účinky, zlepšuje trávení, podporuje činnost slinivky a jater.

Olej z dýňových semen

je bohatým zdrojem snadno využitelného zinku, působí jako prevence onemocnění prostaty a močových cest, harmonizuje psychiku, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zpomaluje stárnutí.

Chlorella pyrenoidosa

detoxikuje, působí probioticky a protizánětlivě, má příznivý vliv na hojení a působí proti překyselení organismu.
Ženšen pravý – zlepšuje trávení a stimuluje metabolismus, podporuje rekonvalescenci a dodává životní energii.

Jinan dvoulaločný

podporuje činnost a prokrvení mozku i všech ostatních orgánů a tkání, zlepšuje kvalitu cév, zvyšuje kvalitu sluchu a předchází senilitě.

Vitamin C

má výrazný antioxidační účinek, zlepšuje stav pojivových tkání, působí proti krvácení.

Vitamin B6

je nezbytný pro řadu biochemických pochodů v těle, zajišťuje optimální stav nervové soustavy.

Vitamin B9

je nezbytný pro růst a vývoj, zajišťuje optimální funkci nervového systému, pomáhá při bakteriálních infekcích.

Vitamin B12

je důležitý pro regulaci a správné fungování nervové soustavy, zlepšuje paměť, podporuje koncentraci, je nezbytný pro správnou krvetvorbu, snižuje riziko vzniku srdečních chorob a působí na celkovou regeneraci organismu.

SLOŽENÍ 1 KAPSLE

sójový olej, želatinová kapsle, extrakt z plodu kustovnice čínské (80 mg), glycerol – zvlhčující látka, extrakt z kořene kudzu vine (50 mg), extrakt z plodu rakytníku řešetlákového (25 mg), voda, extrakt z květu měsíčku lékařského (13,5 mg), extrakt z kořene ženšenu (10 mg), Chlorella pyrenoidosa (10 mg), včelý vosk – leštící látka, olej z dýňových semen (10 mg), extrakt z listu jinanu dvoulaločného (8 mg), karamel – přírodní barvivo, vitamin C – kyselina L-askorbová (3 mg, tj. 3,75 % RHP*), vitamin B6 - pyridoxin (1 mg, tj. 71,4 % RHP*), vitamin B9 - kyselina listová (200 μg tj. 100% RHP*), vitamin B12 - kyanokobalamin (50 μg tj. 2000 % RHP*). * RHP – referenční hodnota příjmu


Nežádoucí účinky

Revitae nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy.

Revitae Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Revitae příbalový leták od výrobce Energy.

Upozornění

Revitae není vhodný pro děti do 3 let a osobám přecitlivělým na včelí a sójové produkty. V době těhotenství a kojení konzultujte užívání se svým lékařem. Revitae je doplňkem stravy, není určený, jako náhrada pestré stravy, nejedná se o lék a nelze jej ani zaměňovat za předepsané léky. Revitae nemá schválené léčivé účinky.

Skladování

Chraňte před mrazem. Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25°C. Skladujte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Složení: plod kustovnice čínské, kořen kudzu vine, plod rakytníku řešetlákového, květ měsíčku lékařského, kořen ženšenu, Chlorella pyrenoidosa, olej z dýňových semen, extrakt z listu jinanu dvoulaločného, vitamin C, vitamin B6, vitamin B9, vitamin B12
Obsah: 90 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.