RENOL ENERGY

512 Kč –23 %
Energy Renol
512 Kč –23 % 394 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
26.2.2020
 • urologické potíže, močové kameny
 • harmonizace ledvin, nadledvin, močového měchýře a lymfatického systému
 • choroby související s pohybovým aparátem (bolest kloubů, páteře, artritida, artróza, revmatismus, dna)
 • osteoporóza
 • podpora lymfatického systému
 • problémy s prostatou
 • pomoc při prevenci zánětů močového měchýře a močových cest
 • ekzémy, vyrážky, akné
 • poruchy sluchu
 • harmonizace vysokého krevního tlaku
 • otoky
 • mužská neplodnost
 • migrény (bolest hlavy - spánek, čelo)
 • opakované angíny a záněty středouší
 • regenerace zubů, nehtů a vlasů
 • předčasné šedivění vlasů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapky Renol 30 ml

Jedná se o přípravek s širokým spektrem účinků, který patří mezi základní pilíře nabídky Energy. Renol kapky jsou bylinným koncentrátem vyrobeným s využitím současných znalostí psychotroniky, fytoterapie, biorezonance a krystaloterapie. Jeho jednotlivé části, bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky, spolu harmonicky působí ve vyváženém komplexu.

Renol účinky

Kapky Renol mají díky bioinformačím složkám a výtažkům z rostlin silné detoxikační a antioxidační účinky. Užívání Renolu přispívá k udržování rovnováhy vnitřního prostředí organismu, ke správnému fungování vyučovacích orgánů, tedy močového měchýře a ledvin. S tím souvisí i vylučování minerálů z těla a pH krve, které kapky upravují; rovněž jako tvorbu krvinek v kostní dřeni, krevní tlak a proudění všech tělních tekutin (např, lymfy). Renol je účinný také při onemocněních pohybového aparátu – bolestech kloubů a páteře, artróze, artritidě, revmatismu, dně a bechtěrevově chorobě. Je vhodným doplňkem při prevenci osteoporózy. Mužům pomáhá řešit problémy s neplodností a prostatou.
K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Renol s krémem Artrin z řady terapeutických krémů pentagramu Energy.

Renol použití

 • detoxikace a antioxidace organismu
 • regenerace ledvin, nadledvin, močového měchýře a lymfatického systému
 • pomoc při prevenci zánětů močových cest a potíží s močením
 • u dětí působí proti nočnímu pomočování
 • pomáhá řešit problémy s prostatou a mužskou neplodností
 • u žen pozitivně ovlivňuje schopnost početí a donošení plodu
 • účinný při onemocněních pohybového aparátu
 • pomoc při prevenci osteoporózy
 • působí proti bolestem hlavy (spánek a čelo) a proti poruchám sluchu
 • předchází opakujícím se angínám a zánětům středního ucha
 • pomáhá při potížích s ekzémy nebo akné
 • prospívá při nedostatku energie a chronické únavě
 • účinný při zvyšování imunity

SLOŽENÍ RENOLU 30 ml

Jehlice trnitá:

používá se při poruchách výměny látkové, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.

Vřes obecný:

Má dezinfekční a močopudné vlastnosti, užívá se při ledvinových kamenech a písku, při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při revmatismu, kloubních bolestech a při otocích.

Pelyněk kozalec:

obsahuje jód, zlepšuje metabolismus, užívá se při dráždivém tračníku, působí jako tonikum a antisklerotikum.

Bez černý:

obsahuje rutin, který příznivě ovlivňuje cévní stěny, užívá se při nemocech střev a močového měchýře. ovlivňuje kontaktní ekzémy, obsahuje vitamin C.

Lopuch větší:

užívá se při dně, revmatismu, při chronických ekzémech, zánětlivých stavech v trávicím traktu a při urolitiáze.

Lichořeřišnice větší:

obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus. Užívá se při infekcích močových cest.

Rybíz černý:

podporuje metabolismus, obsahuje soli hořčíku a vitaminy skupiny b, užívá se při revmatismu, při zánětech močových cest a močového měchýře.

Kakost smrdutý:

Aplikuje se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.

Dvouzubec trojdílný:

urychluje metabolismus, užívá se při chorobách jater a ledvin, při psoriáze, ekzémech a alergiích. Stimuluje nadledviny.

Truskavec ptačí:

užívá se při dně, revmatismu, při průjmech, ekzémech, bronchitidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. vyplavuje písek a drobné kameny.

Zlatobýl obecný:

Jeho doménou je užití v urologii – při nemocech ledvin, mužských pohlavních žláz, prostaty a varlat, při bílkovině v moči, dně, revmatismu, urolitiáze, při otocích a artritidě.

Turan kanadský:

užívá se při dně a vnitřním krvácení, při zánětech močového měchýře a ledvin, při ekzémech, revmatismu, nachlazení, nemocích prostaty a při onkologických onemocněních.

Tužebník jilmový:

užívá se při revmatismu, otocích, ekzémech, polyartritidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. zabraňuje hnilobnému rozkladu ve střevech.

Sporýš lékařský:

ovlivňuje funkci jater, ledvin a sleziny. Aplikuje se při kožních chorobách, bronchitidě a neuralgii trojklanného nervu.

Vrbovka malokvětá:

Má blahodárný vliv na celý urogenitální systém. užívá se při zánětech ledvin a močového měchýře, při potížích s prostatou.

Renol dále obsahuje éterické oleje (např. citronový, anýzový, jalovcový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu, vltavínu, fluoritu a stříbra).


Renol a psychika

Kapky Renol je vhodné užívat při neschopnosti uvolnit se, mizí nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, pocity nesmělosti, nerozhodnost, rezignace.
Užívání Renolu pomáhá bojovat se strachem, neklidem a pocitem neustálého ohrožení. Pozitivně působí při problémech s hyperaktivitou CNS, především u dětí s LMD a ADHD.
Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed a nechat věcem jejich přirozený průběh.

Renol doporučené dávkování

Doporučené dávkování pro dospělého člověka činí 2-7 kapek 1-3 x za den, pro děti od 12 let pak 7 kapek denně, pro mladší děti od 3 let 2 kapky za den. Větší počet kapek bereme v případě akutního problému, naopak při chronických a dlouhotrvajících neduzích užívaný počet kapek snížíme. Před použitím je vhodné Renol kapky protřepat (21x), dojde k promíchání bylinného koncentrátu a zvýší se tím jejich účinnost. Je vhodné užít přípravek půl hodiny před jídlem nebo půl hodiny po něm a zároveň zintenzivnit pitný režim.
Přípravek se užívá 3 týdny, po nich je vždy vhodné udělat týdenní přestávku.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Kapky Renol nejsou lékem a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Renol nemá schválené léčivé účinky. Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy.

Nežádoucí účinky Renolu

Nejsou známy. V případě nežádoucích účinků další užívání kapek konzultujte s lékařem, lékárníkem nebo odborným poradcem Energy.

Renol Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Renol příbalový leták od výrobce Energy.


Zkušenosti a recenze z internetu s Renolem

35 zákazníků doporučuje tento produkt

Renol hodnoceni

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Složení: Bylinný extrakt (jehlice trnitá, vřes obecný, pelyněk kozalec, bez černý, lopuch větší, lichořeřišnice větší, rybíz černý, kakost smrdutý, dvouzubec trojdílný, truskavec ptačí, zlatobýl obecný, turan kanadský, tužebník jilmový, sporýš lékařský a vrbovka malokvětá), směs přírodních silic (anýzová, citronová, grepová oplodí, guajaková, jalovcová, kafrová, kardamomová, litseová, mandarinková, sporýšová a zázvorová).
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.