RENOL ENERGY

512 Kč –23 %
Energy Renol
512 Kč –23 % 394 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
2.11.2020
 • urologické potíže, močové kameny
 • harmonizace ledvin, nadledvin, močového měchýře a lymfatického systému
 • choroby související s pohybovým aparátem (bolest kloubů, páteře, artritida, artróza, revmatismus, dna)
 • osteoporóza
 • podpora lymfatického systému
 • problémy s prostatou
 • pomoc při prevenci zánětů močového měchýře a močových cest
 • ekzémy, vyrážky, akné
 • poruchy sluchu
 • harmonizace vysokého krevního tlaku
 • otoky
 • mužská neplodnost
 • migrény (bolest hlavy - spánek, čelo)
 • opakované angíny a záněty středouší
 • regenerace zubů, nehtů a vlasů
 • předčasné šedivění vlasů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapky Renol 30 ml

Jedná se o přípravek s širokým spektrem účinků, který patří mezi základní pilíře nabídky Energy. Renol kapky jsou bylinným koncentrátem vyrobeným s využitím současných znalostí psychotroniky, fytoterapie, biorezonance a krystaloterapie. Jeho jednotlivé části, bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky, spolu harmonicky působí ve vyváženém komplexu.

Renol účinky

Kapky Renol mají díky bioinformačím složkám a výtažkům z rostlin silné detoxikační a antioxidační účinky. Užívání Renolu přispívá k udržování rovnováhy vnitřního prostředí organismu, ke správnému fungování vyučovacích orgánů, tedy močového měchýře a ledvin. S tím souvisí i vylučování minerálů z těla a pH krve, které kapky upravují; rovněž jako tvorbu krvinek v kostní dřeni, krevní tlak a proudění všech tělních tekutin (např, lymfy). Renol je účinný také při onemocněních pohybového aparátu – bolestech kloubů a páteře, artróze, artritidě, revmatismu, dně a bechtěrevově chorobě. Je vhodným doplňkem při prevenci osteoporózy. Mužům pomáhá řešit problémy s neplodností a prostatou.
K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Renol s krémem Artrin z řady terapeutických krémů pentagramu Energy.

Renol použití

 • detoxikace a antioxidace organismu
 • regenerace ledvin, nadledvin, močového měchýře a lymfatického systému
 • pomoc při prevenci zánětů močových cest a potíží s močením
 • u dětí působí proti nočnímu pomočování
 • pomáhá řešit problémy s prostatou a mužskou neplodností
 • u žen pozitivně ovlivňuje schopnost početí a donošení plodu
 • účinný při onemocněních pohybového aparátu
 • pomoc při prevenci osteoporózy
 • působí proti bolestem hlavy (spánek a čelo) a proti poruchám sluchu
 • předchází opakujícím se angínám a zánětům středního ucha
 • pomáhá při potížích s ekzémy nebo akné
 • prospívá při nedostatku energie a chronické únavě
 • účinný při zvyšování imunity

SLOŽENÍ RENOLU 30 ml

Jehlice trnitá:

používá se při poruchách výměny látkové, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.

Vřes obecný:

Má dezinfekční a močopudné vlastnosti, užívá se při ledvinových kamenech a písku, při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při revmatismu, kloubních bolestech a při otocích.

Pelyněk kozalec:

obsahuje jód, zlepšuje metabolismus, užívá se při dráždivém tračníku, působí jako tonikum a antisklerotikum.

Bez černý:

obsahuje rutin, který příznivě ovlivňuje cévní stěny, užívá se při nemocech střev a močového měchýře. ovlivňuje kontaktní ekzémy, obsahuje vitamin C.

Lopuch větší:

užívá se při dně, revmatismu, při chronických ekzémech, zánětlivých stavech v trávicím traktu a při urolitiáze.

Lichořeřišnice větší:

obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus. Užívá se při infekcích močových cest.

Rybíz černý:

podporuje metabolismus, obsahuje soli hořčíku a vitaminy skupiny b, užívá se při revmatismu, při zánětech močových cest a močového měchýře.

Kakost smrdutý:

Aplikuje se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.

Dvouzubec trojdílný:

urychluje metabolismus, užívá se při chorobách jater a ledvin, při psoriáze, ekzémech a alergiích. Stimuluje nadledviny.

Truskavec ptačí:

užívá se při dně, revmatismu, při průjmech, ekzémech, bronchitidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. vyplavuje písek a drobné kameny.

Zlatobýl obecný:

Jeho doménou je užití v urologii – při nemocech ledvin, mužských pohlavních žláz, prostaty a varlat, při bílkovině v moči, dně, revmatismu, urolitiáze, při otocích a artritidě.

Turan kanadský:

užívá se při dně a vnitřním krvácení, při zánětech močového měchýře a ledvin, při ekzémech, revmatismu, nachlazení, nemocích prostaty a při onkologických onemocněních.

Tužebník jilmový:

užívá se při revmatismu, otocích, ekzémech, polyartritidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. zabraňuje hnilobnému rozkladu ve střevech.

Sporýš lékařský:

ovlivňuje funkci jater, ledvin a sleziny. Aplikuje se při kožních chorobách, bronchitidě a neuralgii trojklanného nervu.

Vrbovka malokvětá:

Má blahodárný vliv na celý urogenitální systém. užívá se při zánětech ledvin a močového měchýře, při potížích s prostatou.

Renol dále obsahuje éterické oleje (např. citronový, anýzový, jalovcový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu, vltavínu, fluoritu a stříbra).


Renol a psychika

Kapky Renol je vhodné užívat při neschopnosti uvolnit se, mizí nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, pocity nesmělosti, nerozhodnost, rezignace.
Užívání Renolu pomáhá bojovat se strachem, neklidem a pocitem neustálého ohrožení. Pozitivně působí při problémech s hyperaktivitou CNS, především u dětí s LMD a ADHD.
Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed a nechat věcem jejich přirozený průběh.

Renol doporučené dávkování

Doporučené dávkování pro dospělého člověka činí 2-7 kapek 1-3 x za den, pro děti od 12 let pak 7 kapek denně, pro mladší děti od 3 let 2 kapky za den. Větší počet kapek bereme v případě akutního problému, naopak při chronických a dlouhotrvajících neduzích užívaný počet kapek snížíme. Před použitím je vhodné Renol kapky protřepat (21x), dojde k promíchání bylinného koncentrátu a zvýší se tím jejich účinnost. Je vhodné užít přípravek půl hodiny před jídlem nebo půl hodiny po něm a zároveň zintenzivnit pitný režim.
Přípravek se užívá 3 týdny, po nich je vždy vhodné udělat týdenní přestávku.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Kapky Renol nejsou lékem a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Renol nemá schválené léčivé účinky. Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy.

Nežádoucí účinky Renolu

Nejsou známy. V případě nežádoucích účinků další užívání kapek konzultujte s lékařem, lékárníkem nebo odborným poradcem Energy.

Renol Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Renol příbalový leták od výrobce Energy.


Zkušenosti a recenze z internetu s Renolem

35 zákazníků doporučuje tento produkt

Renol hodnoceni

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Složení: Bylinný extrakt (jehlice trnitá, vřes obecný, pelyněk kozalec, bez černý, lopuch větší, lichořeřišnice větší, rybíz černý, kakost smrdutý, dvouzubec trojdílný, truskavec ptačí, zlatobýl obecný, turan kanadský, tužebník jilmový, sporýš lékařský a vrbovka malokvětá), směs přírodních silic (anýzová, citronová, grepová oplodí, guajaková, jalovcová, kafrová, kardamomová, litseová, mandarinková, sporýšová a zázvorová).
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.