Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti přepravních služeb, může docházet k výraznému zpoždění vašich zásilek. Prosíme, nenechávejte objednávky na poslední chvíli. Děkujeme za pochopení.

CYTOSAN INOVUM ENERGY

997 Kč –23 %
Cytosan Inovum Energy
997 Kč –23 % 767 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
8.12.2020
 • hloubková detoxikace 
 • podpora vyloučení toxických látek a jedů z těla
 • plísně, kvasinky (Candida albicans a další druhy) 
 • regenerace a ochrana jater 
 • doplněk při léčbě nádorových onemocněních trávicího ústrojí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cytosan Inovum kapsle 

Cytosan Inovum jsou širokospektrální regenerační kapsle s obsahem lignohumátu draselného, humátu draselného, silymarínu, kyseliny jantarové a zeleného jílu. Tento humátový přípravek pomáhá s hloubkovou detoxikací organismu, a to především trávicího traktu.Cytosan Inovum pomáhá tělu zbavovat se těžkých kovů a chrání buňky před poškozením.

Cytosan Inovum a jeho účinky

Cytosan Inovum má, díky obsahu zeleného jílu, silné absorpční a detoxikační vlastnosti. Svoje uplatnění najdou tyto humátové kapsle u zánětlivých stavů i autoimunitních onemocněních trávicí soustavy. 

 • zánětlivé stavy sliznic - dutiny ústní, hltanu, žaludku, tenkého a tlustého střeva (Crohnova choroba, kolitida) 
 • funkční trávicí poruchy - zácpy, průjmy
 • vhodný doplněk při léčbě nádorových onemocnění trávicího traktu 
 • ochrana jater před toxickými látkami 
 • podpora regenerace jater (cirhóza, steatóza,....) 
 • bakteriální a virové infekce 
 • snížená imunita
 • ochrana buněk před poškozením 
 • žaludeční a dvanáctníkové vředy

Cytosan Inovum a zkušenosti:

Unikátní složení Cytosanu Inovum pomáhá také v boji proti bakteriálním a virovým infekcím (herpes virus, cytomegalovirus, Helicobacter pylori, atd.), své uplatnění najde také u oparů a snížené imunitě. Díky svému přírodnímu složení a vyváženému poměru účinných látek jsou s Cytosanem Inovum dobré zkušenosti. 


Užívání: 

Vždy kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. 

Po třech týdnech následuje vždy jeden týden pauza v užívání. 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin. 

Doporučené dávkování:

Dospělí a děti od 12 let – 1 kapsle denně, maximálně 3 kapsle denně. 

Děti od 6 do 12 let – 1 kapsle denně, maximálně 2 kapsle denně.

Děti od 3 do 6 let – 1/2 kapsle denně.

Není určeno dětem do 3 let.

Podávejte s odstupem 1-2 hodiny od Vámi užívaných léků.

Po 3 týdnech užívání je 1 týden pauza.


SLOŽENÍ CYTOSANU INOVUM 

Lignohumát draselný a humát draselný jsou směsí huminových a fulvových kyselin, představují významný zdroj antioxidantů, enzymů a aminokyselin. Jsou proto velmi efektivní v boji s toxickými látkami (vážou na sebe těžké kovy, volné radikály i jedy) a plísněmi, podporuje činnost střev a pozitivně ovlivňuje metabolismus.

Lignohumát je silný imunostimulant, který také chrání buňky před různými druhy záření, včetně radioaktivního (chemoterapie) a UV. Podporuje také opravné procesy DNA a snižuje srážlivost krve, čímž pomáhá při prevenci infarktu myokardu a rozpouštění krevních sraženin.

Ve střevech lignohumáty vytvářejí ochranný mikrofilm okolo sliznice, a tím zabraňují jejímu poškození a průniku škodlivých látek do krevního oběhu.

Silymarin je vysoce antioxidační látka, která se získává výtažkem ze semen ostropestřce mariánského. Silymarin podporuje imunitu a chrání zdraví jater a žlučníku. Příznivě také ovlivňuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi.Podporuje metabolismus a trávení. 

Kyselina jantarová je biostimulant s pozitivním účinkem na všechny lidské orgány. Aktivuje nervový systém, ovlivňuje buněčný metabolismus a podporuje správnou funkci srdce a ledvin. Má regenerační účinky na buňky, pomáhá zvyšovat vstřebávání železa, vitaminů a aminokyselin v organismu. 

Zelený jíl je čistě přírodní látka. Umí absorbovat toxické látky a vstřebávat patogenní zárodky. Pomáhá uvolňovat svalové napětí a odstraňovat bolesti. Má protizánětlivé působení. Zelený jíl se v zažívacím traktu nevstřebává, díky čemuž je jeho účinek izolován na oblast celé trávicí trubice. 

SLOŽENÍ 1 KAPSLE: 

lignohumát draselný (358,4 mg), želatina, rašelinový humát (50 mg), zelený jíl (50mg), silymarin (40 mg), kyselina jantarová (1,6 mg).


Kontraindikace:

Cytosan Inovum není vhodné používat současně s chemoterapií, mezi užíváním chemoterapeutik a Cytosanu Inovum by měl být optimální odstup tři dny.

Cytosan Inovum je naopak vhodné podávat v obvyklé třítýdenní přestávce mezi jednotlivými chemoterapeutickými dávkami.

Pacientům se srdečními chorobami a všem, kteří užívají draslík, či jiné léky způsobující zadržování draslíku v organismu (např. některá diuretika, ACE inhibitory), doporučujeme konzultaci užívání tohoto přípravku s lékařem.

Vzhledem k detoxikačnímu působení může u některých osob dojít ke zvýšené frekvenci vyprazdňování nebo k tmavšímu zabarvení stolice. Tento průvodní jev není na závadu, jelikož se jedná o proces odstraňování toxických látek z těla.

V průběhu radioterapie je užívání Cytosanu prospěšné a bezpečné, chrání tělo před poškozením od záření.

Nežádoucí účinky:

Cytosan Inovum nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy.

Cytosan Inovum Energy a příbalový leták:

Pro více informací si můžete přečíst Cytosan Inovum příbalový leták od výrobce Energy.

Upozornění:

Cytosan Inovum je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky. Výrobek není určen pro děti do 3 let. V době těhotenství a kojení konzultujte užívání se svým lékařem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. 

Skladování:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.


Zkušenosti a recenze z internetu s Cytosan Inovum

15 zákazníků doporučuje tento produkt

Cytosan Inovum hodnocení

Doplňkové parametry

Kategorie: Humáty
Složení: Lignohumát draselný, rašelinový humát, zelený jíl, extrakt z ostropestřce mariánského, kyselina jantarová.
Obsah: 90 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENERGY je česká firma, která je na trhu již přes 20 let.
Všechny tyto produkty jsou vyrobené pomocí využití nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Je kladen důraz na celostní péči o lidský organismus. Produkty Energy jsou v maximální možné míře přírodní. Je kladen velký důraz na účinné látky, které pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství, díky čemuž je zachována naprostá výjimečnost výrobků Energy.